Главная » 2010 » Май » 14 » Суперлига. Одесса сравнивает счет
16:16
Суперлига. Одесса сравнивает счет

Вторая иванофранковская феерия от Джерома Коулмэна и Джона ДеГрота позволяют одесситам спасти фактически проиграную серию.

Другий домашній матч Говерли у Івано-Франківську в рамках серії за 5-8 місця загалом проходив за сценарієм першого. Господарі так і не змогли зробити висновки з повчальної поразки матчу №3.

Щоправда, розпочали четверту гру івано-франківці все ж досить оптимістично, коли у дебюті поєдинку відзначилися Спаркс, Ревзін та Фрейзер – 6:2. Але такий початок зовсім не засмутив гостей і вони досить швидко відіграли відставання завдяки влучним кидкам Джона ДеГрота та Кріса Хілла. А згодом до них приєднався і герой попередньому матчу серії Джером Коулмен і це тріо організувало для своєї команди потужний ривок 11:0, до якого згодом долучився і Станіслав Балашов. Відтак першу десятихвилинку одесити завершували з більш як десяти очковою перевагою над опонентами. І навіть два поспіль влучних кидки Улянка та Фрейзера не змінили перебігу гри - 22:13.

Зрозуміло, що франківці на правах господарів, все ж спробували нав’язати боротьбу гостям. Так, після вдалих дій під кошиком Майка Фрейзера рахунок скоротився до чотирьох пунктів (25:21). Згодом Колмен та Кривич вирішили показати свої снайперські здібності, обмінявшися точними дальніми пострілами. Щоправда, Джером у такому своєрідному змагання виступив дещо краще. Відчувалося, що після першої перерви підопічні Євгена Мурзіна загали набагато активніше, але шалене переслідування перервав другий спурт у матчі, який завершився ривком 8:2.

Євген Мурзін взяв тайм-аут, який, втім, особливих змін у розклад сил на майданчику Коледжу фізичного виховання не вніс. Зрештою на велику перерву команди пішли при рахунку 39:48 на користь Одеси. Варто зазначити, що вже у першій половині один з кращих гравців серії Джером Колмен здобув 19 очок, реалізувавши п’ять дальніх спроб з семи. Відтак саме над його нейтралізацією розмірковував у великій перерві тренерський штаб "горців".

Проте гості цілком спрогнозували такий перебіг подій, коли Колмена опікали навіть два гравці, не даючи відзначатись з дальньої дистанції. Відтак Джером дуже грамотно стягував на себе гравців суперника, натомість знаходячи вільних опонентів, які, зрештою, і продовжували його справу. Щоправда, треба зауважити, що на самісінькому початку третьої чверті Говерла спромоглася на відчайдушне скорочення розриву у рахунку, під час якого найбільше старався Павло Ревзін, який відіграв найважливішу роль у тому, що різниця у рахунок зменшилася до 1 очка - 47:48.

Здавалося інтрига у матчі повертається, так вже натхненно "говерляни" розпочали другу половину. Проте у складі Одеси і окрім Коулмена знайшлося три виконавця, які фактично і поховали ту саму інтригу. Мова йде про Хілла, ДеГрота та Блессінгейма. З кожною хвилиною відрив одеситів тільки збільшувався, а на кінець третьої чверті він досяг дванадцяти пунктів – 71:59.

Початок останнього періоду пройшов у рівній боротьбі. Втім, Говерла, поспіхом організовуючи атаки, стала робити дуже багато помилок не тільки у нападі, а й у захисті. А у Одеси в цей день знову, як і два дні назад, залітали у кошик кидки з будь-якої дистанції. Відтак більшу частину періоду розрив у рахунку тримався у межах 15-ти пунктів. Відверто кажучи, гості відчули смак перемоги на фоні безпорадності опонентів і навіть не збиралися збавляти обертів. Врешті-решт, їм вдалося збільшити відрив до двадцяти очок, а сам матч завершився з рахунком 95:75 на користь одеситів.

Говерла - Одесса 75:95 (13:22, 26:26, 20:23, 16:24)

Г: Спаркс (20), Ревзин (14 + 2 блок-шота), Кяушас (8), Улянко (4 + 4 передачи + 3 перехвата), Фрейзер (20 + 13 подборов) - старт; Кривич (6), Деккер (4), Шостуха (0), Кудрявцев (0).

О:Хилл (11 + 5 подборов + 5 потерь), Коулмэн (29 + 5 подборов), Юшкин (0 + 5 подборов), ДеГрот (29 + 10 подборов), Аникиенко (0) - старт; Балашов (18 + 6 подборов), Блессингейм (8 + 8 передач), Браславский (0).

Счет в серии - 2:2.

Просмотров: 429 | Добавил: Demaire | Рейтинг: 0.0/0